Aktaran Merdiven inme çıkma cihazı MEC Çözüm tarafından yerli imkanlar ile üretilmiş engelli ve yaşlı taşıma iletme merdiven inme çıkma cihazıdır.blankYerli üretim olmasının en büyük artısı maliyeti ve kullanım ergonomisidir. Cihaz üzerinden hiçbir gereksiz parça kullanılmadan olabilecek ne hafi ve en dayanıklı malzeme ile üretilmektedir.Mühendislerimiz Aktaran sürekli araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmakla birlikte ürünü dünya standartlarından TSE ve CE belgeli bir ürün haline getirmiştir. Benzer amaçlarla üretilmiş olan ithal ürünlerinden farklı olarak aktaran cihazı çok portatif ve hafif olarak üretilmiştir.

Teknik şartnameler ve yönetmeliklere uygun olarak üretilen aktaran TSE, MEB standartlarına uygun üretilen tek yerli üretim engelli taşıma, merdiven ineme çıkma cihazıdır.

Yönetmeliklerde 130kg. taşıma kapasitesine uygun olarak üretilen cihazımız yönetmelikler ve mevzuatlar değişikliğine göre yenilenmekte ve modifikasyonu yapılabilmektedir.

Aktaran Fiyatı

Aktaran fiyatı mevcut piyasanın en düşük fiyatıdır. Bunun sebebi ise Aktaran markasının sahibi olmamızdır. Türkiye ‘deki tek üretici olan MEC Çözüm siz değerli müşterilerimiz için fiyat avantajını her daim en düşük seviyede tutmaktadır. Güncel fiyatlar ve indirimler için hemen bizi arayın.

Filter