MEB, TSE, CE Uygun ve onaylı yerli Üretim Merdiven Tırmanıcı
Ürünlerimizin Tamamı MEB, TSE, CE Uygun ve onaylı yerli Üretim Merdiven Tırmanıcı Cihazlardır.
Merdiven Tırmanıcı Engelli vatandaşların hayatlarını olabildiğince kolay yaşayabilmeleri için merdivenleri rahat inip çıkması önemlidir. Teknolojinin sürekli gelişmesine bağlı olarak, fiziki engeli bulunan bireylerin sosyal ve toplumsal hayata ayak uydurmasını sağlayacak pratik çözümler geliştirilmektedir.

Engelli merdiven tırmanıcı bunlardan birisi olmakla birlikte, engelli bireylerin merdiven inip çıkarken zorlanmamasını sağlayacak üstün donanımdadır. Merdiven kullanılması gereken durumda kendilerini rahatsız hissetmek istemeyenler, merdiven tırmanıcı seçeneklerini inceleyebilir. Sistem, engelli vatandaşların merdivenleri kolay ve hızlı şekilde inip çıkabilmesi için geliştirilmiş özel teknolojik bir sistemdir.

Engelli Merdiven Tırmanıcı

Teknolojinin insan hayatına her alanda büyük katkılar sağladığı bir gerçek. Özellikle engeli bulunan vatandaşların hayatını kolaylaştırmaya yönelik profesyonel donanımdaki ürünler, teknolojinin insanlar için nasıl verimli olabileceğinin en açık kanıtıdır. Engelli vatandaşlar, hareketlerini kısıtlamalarına sebebiyet veren fiziksel engelleri yüzünden, günlük rituellerini bizzat kendileri yerine getirememektedir. Bu da, hem fiziki hem de psikolojik açıdan olumsuz sonuçlar doğurmaktadır.

  • merdiven tırmanıcı
  • engelli merdiven tırmanıcı
  • engelli merdiven tırmanıcı ikinci el
  • paletli merdiven tırmanıcı fiyatları
  • engelli merdiven tırmanıcı fiyatları
  • paletli merdiven tırmanıcı
  • merdiven tirmanici fiyatları
  • aktaran merdiven tırmanıcı
  • portatif merdiven tırmanıcı
  • dragon merdiven tırmanıcı

Engelli bireyler en çok, merdiven inip çıkmada zorlanıyor. Özellikle platform ve rampa gibi uygulamaların yapılamadığı alanlar, fiziki engeli bulunanlar için mimari bir engel niteliğindedir.

Engelli merdiven tırmanıcı, bu engeli aşmak için özel olarak tasarlanmış, farklı merdiven türlerinde kullanılabilecek, portatif, kolay taşınabilir ve şık bir sistemdir. Tasarımı ve işlevi itibariyle adeta engelleri ortadan kaldıran sistemle engelli bireylerin hayatı çok daha kolaylaşmaktadır.

Paletli Merdiven Tırmanıcı 

Paletli merdiven tırmanıcı, tekerlekli sandalye kullanmak zorunda olanların merdivenleri kolayca inip çıkması için geliştirilmiştir. Sistemin işlevi kadar kullanım kolaylığı da dikkat çekmektedir. Kullanıcı, herhangi bir güç uygulamak zorunda kalmadan sistemi kontrol edebilir ve merdivenlerden kolayca inip çıkabilir. Bu sayede merdiven kullanmak zorunda kalan engelli bireyler, tekerlekli sandalyesinden indirilip başka bir cihaza taşınmak zorunda kalmaz.

Direk kendi sandalyesiyle her türlü merdivenden rahatlıkla inip çıkabilir. Paletli merdiven tırmanıcılar, asansör bulunmayan ve erişim sağlamanın zor olduğu alanlarda hem engelli kullanıcıların hem de refakatçilerinin işini büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır.

Akülü olarak çakışan paletli sistemde, emniyet kemeri ile kullanıcıların güvenliği sağlanır. Kullanıcı kişi platforma oturtulup emniyet kemeri takıldıktan sonra, refakatçi herhangi bir güç uygulamak zorunda kalmadan tutma kısmındaki tuşları kullanarak merdiven inme ve çıkma işini kolayca yapabilirler.

Hem güvenli hem de kolay kullanıma sahip sistem, refakatçinin tuşları bırakması durumunda bile herhangi bir kayma yapmaz, güvenli şekilde kendiliğinden durur. Kullanım kolaylığı, ürün fonksiyonu ve pratik taşınabilirliği düşünüldüğünde paletli merdiven tırmanıcı, engelli yaşamı engelsiz geçirmeye yönelik bir üründür diyebiliriz.

Portatif Merdiven Tırmanıcı 

Asansörü bulunmayan ve rampa uygulaması yapılamayan alanlarda engelli kişiler, portatif merdiven tırmanıcı ile istedikleri yerlere erişim sağlayabilirler. Cihaz, sadece yön verme işlemiyle herhangi bir güç gerektirmeden kullanılabilir. Engelli kişinin transferi, bu cihaz sayesinde sandalyesinden inmeden rahatlıkla yapılabilir. Hem güvenli hem de rahat kullanım özelliğine sahiptir. Açık ya da kapalı olsun her alanda ve her merdiven tipinde kullanılabilecek yapıdadır.

Yüzde 70 eğimde çalışma özelliğine sahip ürün, engelli vatandaşların ulaşım ihtiyacı için geliştirilen en pratik çözümdür. Aküyle çalışan sistem, şarj edilebilir özelliktedir. Elektrik bağlantısına gerek duyulmadan kullanılabilir. Yüksek kalite ve güvenlik standartlarında üretildiğinden, belirli bir kullanım sonrasında bakım gerektirmemektedir.

Portatif merdiven tırmanıcı modelleri temelde aynı işleve sahiptir ancak, kullanım şekli ile merdiven tiplerine göre farklı alternatifleri de mevcuttur. İstenilen alana taşınabilir özellikteki cihazlarla kullanıcılar fiziki engellerinin farkına bile varmaz! Merdiven çıkma esnasında, sistem istenilen yerde durdurulabilir. Bu durumda devrilme ve aşağıya kayma gibi olumsuz durumların yaşanmayacağı gerekli güvenlik donanımına sahiptir.

Engelli Merdiven Tırmanıcı İkinci El 

Merdiven tırmanıcılar, genelde fonksiyonel kullanıma yönelik ekonomik yapılı ürünlerdir. Ancak, maddi açıdan daha avantajlı olması için ikinci el ürünler de tercih edilebilir. Ancak, engelli merdiven tırmanıcı ikinci el için, güvenilir firmaların işlevsel ürünleri tercih edilmelidir. Ürünlerin, kaliteli malzemeden imal edilmiş olması ve işlevlerinin tam anlamıyla kullanılabilmesi gerekmektedir.

Kurumsal hizmet veren firmamız, her ihtiyaca pratik çözüm adı altında sıfır ürünlerin yanısıra ikinci el engelli merdiven tırmanıcı satışı da yapmaktadır. Gerekli bakımı işinde uzman teknik personelimiz tarafından yapılan ürünlerimiz, test sürüşüne tabi tutulduktan sonra satışa sunulmaktadır. Gerektiği takdirde servisimiz tarafından bakım ve onarım hizmeti de sağlanmaktadır.

Portatif Merdiven Çıkma Aparatı 

Portatif merdiven çıkma aparatı, gündelik yaşamın engellerini ortadan kaldırmaktadır. Fiziki engeli bulunan vatandaşlar için geliştirilen en pratik ürün olan merdiven aparatıyla merdiven çıkma işi kolayca yapılabilmektedir. Her binada asansör bulunmuyor. Bununla birlikte bazı alanlarda rampa uygulaması da yapılamıyor. Bu alanlarda engelli vatandaşlar, istedikleri yere ulaşabilmek adına mimari engel sorununa takılıyor.

Portatif merdiven çıkma aparatı ile bu sorun, tümüyle ortadan kalkıyor. Taşıması ve kullanımı aşırı kolay olan sistem, kullanıcının da refakatçinin de güç uygulamak zorunda kalmadan rahat ulaşım sağlayacağı özelliklere sahip. Herhangi bir fiziki güç gerektirmemesi, kullanıcının başka bir cihaza transferine gerek duyulmaması ve sadece tuşlarla yön verilebilir özellikte olması, engelli bireyler için büyük bir avantaj.

merdiven tırmanıcı
merdiven tırmanıcı

Merdiven Tırmanıcı Fiyatları 

Merdiven tırmanıcılar, ilk olarak işlevleriyle ön plana çıkmaktadır. Günlük yaşam akışı içerisinde engelli bireylerin özellikle merdiven inip çıkmada zorlandıkları düşünüldüğünde, sistem fazlasıyla fonksiyonel yapıdadır. Üstelik her merdiven tipinde kullanılabilecek özelliklere sahip olması ve portatif yapısı sayesinde, yaşamı kolaylaştırıcı teknolojik çözümler arasında yer almaktadır.

Bu kadar işlevsel bir ürüne sahip olmak isteyenler, haliyle ürünün fiyatını da merak etmektedir. Merdiven tırmanıcı fiyatları, farklı tip merdivenlerde kullanım için tasarlanmış modellere ve kullanım amacına göre belirli aralıklarda değişmektedir.

Temel mantık olarak aynı işlevi karşılamaya yönelik modellerin, tasarım açısından da alternatifleri mevcuttur. Bu durumda merdiven tırmanıcıların fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Ancak yine de yeni nesil engelli ulaşım çözümü diye nitelendirilebilecek sistemin faydaları göz önünde bulundurulduğunda, fiyatları fazlasıyla ekonomiktir.

Elektrikli Merdiven Tırmanıcı

Şarj edilebilir aküsü ile engelli merdiven tırmanıcı, açık ya da kapalı alanlarda kullanıcıların merdiven ve merdiven benzeri engelleri kolayca aşabilmesi için tasarlanmıştır. Sistem, engelli bireylerle ulaşım konusunda hem pratik hem de ekonomik çözümler sunmaktadır.

Tam şarj edildiği durumlarda kapasitesine göre 80 kata kadar çıkma özelliğine sahip engelli taşıma aparatı, engelli vatandaşların günlük yaşamının önemli bir parçası haline gelmiştir. Özel donanımla geliştirilen sistem sayesinde engelli vatandaşlar haricinde hasta ve yaşlıları bir yerden bir yere taşımak da kolaylaşmıştır.

Engelli yaşam bazen hayatı önemli derecede zorlaştırır. Fiziki engeli bulunan kişilerin özellikle merdiven inip çıkması fazlasıyla zordur. Fiziki engelleri önleyemeyiz belki ama, özel teknolojik çözümlerle engelli yaşamı kolaylaştırabiliriz. Merdiven tırmanıcı ile günlük yaşamı hayli zorlaştıran engelleri bir çırpıda aşmak mümkündür.

Üstelik kolay kullanım özelliğiyle! Oldukça ekonomik fiyatlarla temin edilebilecek merdiven tırmanıcılar, her merdiven tipinde ve her alanda kullanılabilme özelliği sayesinde ekstra avantajlı ürünlerdir. Tasarım ve ek teknik özellikler açısından farklı alternatifleri bulunan sistem için ürün kategorisi incelenip ihtiyaçlara göre en uygun olanı tercih edilebilir. Doğru ürün seçimiyle birlikte engelli vatandaşlar ile refakatçilerin günlük yaşamı büyük oranda kolaylaşacak ve yaşam kalitesi yükselecektir.

Filter