Engeli insanlar için MEC Çözüm olarak, merdiven inme çıkma cihazı ürünlerini hem üretiyor, hem de satışını yapıyoruz. 100% Yerli olacak şekilde engelli erişim aparatlarını üretiyoruz. Tamamı tarafımızca Türk mühendisliği tarafından kullanılarak imal edilen merdiven inme çıkma cihazı modelleri ile hem yurt içinden hem de yurt dışından ülkemizi temsil etmekteyiz.

Özellikle eski yapıların yoğunlukta olduğu bölgeler için MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) Yönetmeliklerine, mevzuatına uygun olarak TSE (Türk Standartları Enstitüsü) uygun olarak imal edilmiş merdiven inme çıkma cihazları hem kalite, hem de kullanım kolaylığı ile çözüm ortağı oluyor.

Kendi imalat hanimizde TSE Onaylı merdiven inme çıkma cihazı üretimi ile Türkiye ‘de başka bir imalat yada üretici bulunmamaktadır. MEB Onaylı MEB mevzuatına uygun merdiven inme çıkma cihazı olarak kendi ürettiğimiz ve Türkiye’ de sadece üretim ve ticari hakları tarafımızda olan Aktaran markası ile merdiven tırmanıcı ekonomik ve pratik çözümler sunmaktayız.

TSE, MEB Onaylı Engelli Merdiven Aparatı

Engelli vatandaşlarımız için engelli merdiven aparatı modellerinden birden fazla sizlere seçenek sunmaktayız. Yerli markamız Aktaran bir MEC çözüm projesidir. Aktaran ile MEB ve TSE mevzuatlarına, yönetmeliklerine uygun olarak dizayn edilmiş. Taşıma kapasitesi 130KG. olarak ayarlanmış gerçek yönergelere uygun olarak imal edilmiştir.

Dikkat!!!

Piyasada patenti tarafımızda olan Aktaran markasına benzer ve aynı ismi illegal olarak kullanan firmaların üretimindeki cihazların hiçbiri TSE ve MEB onaylı değildir. Denetimlerde ve gerçek kullanımlarda işletme sahiplerini sıkıntıya düşürebilecek kalitesiz ve onaysız cihazlardan zara görmemeniz için lütfen satın aldığınız firmayı araştırın ve online olarak cihazların ve üreticinin TSE kontrolünü yapın.

 • merdiven inme çıkma cihazı
 • engelli merdiven inme çıkma cihazı
 • merdiven inme çıkma cihazı fiyatları
 • dragon merdiven inme çıkma cihazı fiyatları
 • merdiven inme çıkma cihazı kiralama
 • merdiven inme çıkma aparatı
 • merdiven inme çıkma
 • scalamobil merdiven inip çikma aleti
 • poylin p315 merdiven inme çıkma cihazı
 • paletli merdiven inme çıkma cihazı
 • dragon merdiven inme çıkma cihazı
 • engelli merdiven çıkma cihazı

Engelliler İçin Merdiven Çıkma Aparatı Fiyatı

Engelliler için merdiven çıkma aparatı fiyatı bakıldığında MEC çözüm olarak bizler en düşük fiyat garantisi vermekteyiz. MEC çözümden aldığınız cihaz fiyatları altından satılan piyasadaki cihazların hiçbiri TSE ve MEB onaylı cihaz değildir. MEC Çözüm Aktaran markasının marka sahibi olduğu için fiyat avantajı her zaman tarafımızda daha uygun olarak verilmektedir. Üretimden direk tüketiciye satış yapabildiğimiz için fiyatları bizler belirliyoruz.

Engelliler için merdiven çıkma aparatı fiyatı ortalama 6.000₺ (TL) ile 8.000₺(TL) arasından değişiklik göstermektedir. Net fiyat ve güncel fiyat almak için lütfen bizlere ulaşın. İletişim formu yada telefon ile 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Fiyatları Etkileyen Faktörler Neler?

Engelliler için merdiven çıkma aparatı fiyatı belirleyen etmenlerin en önemlisi üretimde kullandığımız ham maddelerin fiyat dalgalanmaları ile orantılıdır. MEC Çözüm ana hedefi profesyonel kaliteyi en düşük maliyette yakalayıp, ürünlerini ihtiyaç duyan her kişiye ulaştırmaktır.

Toplu alımlar ve tekil siparişlerin arasından fiyat avantajı doğmaktadır. Birden fazla merdiven inme çıkma cihazı ürününe ihtiyacı olan işletmeler için özel fiyat teklifleri uygulanmaktadır.

Tekerlekli Sandalye Merdiven Çıkma Aparatı

MEC Çözüm Tekerlekli sandalye merdiven çıkma aparatı üretimi ve satışı ile Türkiye ‘de sektörün merkezinde bulunmaktadır. Alanından ehil ve en profesyonel mühendis ekibi ile imalat AR-GE çalışmaları yürütüyoruz. Sadece Kurumsal işletmeler için değil tekil engelli vatandaşlarımızın son kullanıcıya hitap eden tekerlekli sandalye merdiven çıkma aparatı ulaşabilmesi için çalışıyoruz. Bir çok platformda satış ağımız ve tedarik çalışmalarımız ile MEC ve Aktaran markasını halkımız ile buluşturduk. Hemen hemen her vatandaşımızız özgürce dolaşması, hareket etmesi, engelleri aşması için üretim yapıyoruz.

Merdiven İnme Çıkma Cihazı

Akülü (elektrikli) merdiven inme çıkma cihazı olarak 100% yerli üretimini yaptığımız Aktaran cihazımız tam otomatik ve kumandalı olarak ergonomik olarak yardımcını oluyor. Çok basit ve kullanışlı olarak dizayn edilen cihazlarımız basit adımlarla katlar arası rahatlıkla ulaşmanızı sağlamaktadır. Engelliler için çok büyük sıkıntı olan katlar arası dolaşım ve merdiven basamakları merdiven inme çıkma cihazı ile çok basit ve kısa sürede gerçekleşiyor. Özellikle engelli bakımını üstlenen kişiler için fiziksel sağlık sıkıntılarına yol açan kucakta taşıma ve benzer zorlu hareketleri sıfıra indiriyor. Böylelikle bakımı üstelen kişi de kendi sağlığını koruyarak yorulamadan bina içi yada bina dışı ulaşım için pratik bir çözüm sahibi oluyor.

Merdiven Çıkabilen Tekerlekli Sandalye

Aktaran MM/A2 Modeli, Merdiven çıkabilen tekerlekli sandalye platformları (cihazları) oluşturmak için biçilmiş bir kaftandır. Aktaran MM/A1 koltuklu modeli gibi tüm özelliklere sahip olan cihaz A2 Modelinden Tekerlekli sandalye kullanan kişiler için tasarlanmıştır. Kişiler tekerlikle sandalyeden kalkmadan oturdukları sandalye ile Aktaran MM/A2 modeline biniyor ve kumanda yönetimi ile rahatlıkla merdivenleri inip çıkabiliyor. Merdiven çıkabilen tekerlekli sandalye sahibi olmasanız bile MM/A2 Model merdiven tırmanıcımız Aktaran ile rahatlıkla hem iç hem de dış ortamdaki merdivenleri kullanabileceksiniz.

Merdiven Çıkan Sandalye

engelli merdiven aparatı

engelli merdiven tırmanıcı

Filter