Hakkımızda

HİKAYEMİZ

Şirketimiz;
MEC ÇÖZÜM, 2016 yılında kurulmuş engelli ulaşım sistemleri alanında önceliği merdiven tırmanma cihazları olmak üzere engellilerin bir çok noktaya erişimleri ile ilgili teknolojik cihaz tasarımı ve üretimleri alanında çalışmaları devam etmektedir. Yerinde tespit çalışmaları yaparak mimari yapıya en uygun ve engellinin en konforlu şekilde kullanabileceği ürün ile buluşturmayı kendine vizyon edinmiştir.

Yeni ürünler geliştirirken, “insanlara yardım etmenin” yol gösterici ilkesi her zaman ön plandadır. Böylece, bilim ve araştırma alanındaki en yeni bulgularla
uygulanan özgün ve yaratıcı fikirlerin hayata geçirilmesi için yeni alanlar açılır.

NEDEN MEC ÇÖZÜM?

Neden Biz?

7/24 DESTEK

MEC Çözüm olarak 7/24 her zaman bizlere;
whatsapp / iletişim formu /mobil hat
üzerinden ulaşabilirsiniz.

HIZLI ÜCRETSİZ KARGO

Tüm Türkiye'de her noktaya ve Uluslar arası her noktaya satın aldığınız ürünleri en hızlı ve ne güvenli şekilde ulaştırıyoruz.

EKONOMİK FİYAT AVANTAJI

MEC Çözüm Türkiye'de tek yerli üreticidir. Bunun için En kaliteli ürünleri arada satıcı olmadan direk sizlere en düşük fiyat garantisi ile ulaştırıyoruz.

TSE ve MEB Onaylı

Ürünlerimiz, TSE ve MEB onaylı olup her kurum için yönetmeliklere uygun olarak üretilmektedir. Tüm ürünlerimiz güncel yönetmelikler uygun sertifikalıdır.

MÜŞTERİ YORUMLARI

MEC Çözüm ortağı olan müşterilerimiz.

MEC Çözüm ile tanışana kadar Fizik tedavi için her gün hastalarımızı mimari yapısı uygun olmayan kurum ve kuruluşlara transfer ederken merdiven sorunları ile karşılaşıyorduk. Şimdi böyle bir sıkıntımız yok. Çözüm için Mobil Engelli erişim cihazları ile aştık. Teşekkürler MEC Çözüm.

SAVAŞ

SAVAŞEVDE BAKIM

Yeni açtığımız dershanemizi için MEB onaylı engelli erişim aracı almamız gerekiyordu. İnternet üzerinden araştırdıktan sonra bir çok firmayı eleyerek TSE ve MEB onaylı ürünlerin üreticisi olan MEC ile tanıştık. 6 Farklı dershanemiz için toplu ürün alımı gerçekleştirdik. İlgilerinden ve desteklerinden ötürü çok teşekkürler.

BEREN C.DERSHANE

https://bit.ly/garnet-kum https://bit.ly/garnet-kum+ istanbul kombi servisi - istanbul kombi servisi - en iyi seo uzmanı - modüler su deposu üreticisi - grp su deposu üreticisi - industrial washing machine - bar stools - bar stools karo halı - gebze evden eve nakliyat - vista - Profesyonel Kahve Makinesi - Cimbali Kahve Makinesi - sanayi tipi bulaşık makinesi - streç film - ısı geri kazanım cihazı - sculpture art - unox fırın - alüminyum döküm radyatör - alüminyum döküm radyatör - alüminyum döküm radyatör - dilimli döküm radyatör - yerden ısıtma - garnet kumu - grzejnik aluminiowy - Aluminium Heizkörper - Haartransplantation Türkei - web tasarım web tasarım
Arayın