Teknofest Merdiven Tırmanıcı, Aktaran Hybrit, Teknofest Engelli Sandalyesi

Teknofest Elektrikli Merdiven Tırmanıcı

Teknofest Merdiven Tırmanıcı, Aktaran Hybrit, Teknofest Engelli Sandalyesi

MEC Çözüm olarak bu yıl Samsun’da yapılan Teknofest 2022 de standımız ile ürünlerimizi siz değerli halımıza sunma ve tanıştırma imkanı yakaladık. Fuar alanından en çok rağbet gören üretici stantları arasında olma bizi bir hayli mutlu etti. Özellikle engelli yakınları ve engelli vatandaşlarımızın yoğun ilgisi ile ile karşılaştık. Teknofest merdiven tırmanıcı modellerimizin en yeni modelleri ile katılarak yerli üretim olan Aktaran Hybrit modelimizi sergiledik. Yogun ilgi gören modelimiz 2 + 1 olarak yani iki fonksiyon 1 cihaz olarak en pratik en kücük ve haifi merdiven tırmanıcı olma özelliği taşımaktadır.

Rakiplerinin ve muadillerinin çok önünden yer alan bu ürünümüz siz değerli vatandaşlarımız gibi televizyon kanallarınındın dikkatini çekti. Ulusal yayın yapan TV kanallarından kanal 7 Ve Ülke TV ana haber kuşağından yayınlanan ürünümüz Aktaran Hybrit modelimiz Teknofest Engelli Sandalyesi , Teknofest mobil merdiven tırmanıcı gibi haber başlıkları ile yayınlandı. Bu yınlardan bir kaçını bu sayfada sizler için paylaşıyoruz.

Bizi ve ürünlerimizi Türk halkına olan katkısını görerek ve destekleyerek Teknofestte sergilememiz için destekleyen tüm organizasyona teşekkür ederiz.

Teknofest Merdiven Tırmanıcı modelimiz olan Aktaran Hibrit modelimiz ve bunun gibi merdiven tırmanıcı diğer modellerimiz ürünler sayfamızdan görüp inceleyebilirsiniz. Fiyat vb. konularda detaylı bilgi almak için 7/24 iletişim kanlarından bize ulaşabilirsiniz. Merdiven tırmanıcı modellerimizin yanından diğer ürün gruplarını aşağıdaki listeden seçebilirsiniz. Engelliler için A’dan Z’ye her ürünü üreticisi ve tedarikçisiyizdir. Yerli olan tüm ürünlerimiz kendi üretim tesisimizde yerli imalat ve malzemeler ile üretilmektedir.

Aktaran Hybrit
Aktaran Hybrit

Teknofest Elektrikli Merdiven Tırmanıcı

Comments (1)

  • blank
    Tülay türk cevap

    Annem için bu ürününden almak isterim fiyatı makul olsa çok iyi olur lütfen bilgi alabilirmiyim engelliler için böyle güzel çözümler olması çok güzel başarılar

    Kasım 29, 2022 , 7:35 pm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


istanbul kombi servisi - istanbul kombi servisi - en iyi seo uzmanı - modüler su deposu üreticisi - grp su deposu üreticisi - industrial washing machine - bar stools - bar stools karo halı - gebze evden eve nakliyat - vista - Profesyonel Kahve Makinesi - Cimbali Kahve Makinesi - sanayi tipi bulaşık makinesi - streç film - ısı geri kazanım cihazı - sculpture art - unox fırın - alüminyum döküm radyatör - alüminyum döküm radyatör - alüminyum döküm radyatör - dilimli döküm radyatör - yerden ısıtma - garnet kumu - grzejnik aluminiowy - Aluminium Heizkörper - Haartransplantation Türkei - web tasarım web tasarım
Bu ürünü sepete eklediniz:

Arayın