Engelliler İçin Merdiven Çıkma Aparatı

Engelliler İçin Merdiven Çıkma Aparatı

Engelliler İçin Merdiven Çıkma Aparatı

Engelliler için merdiven çıkma aparatı (aleti) çok önem taşımaktadır. Engelliler için en sık karşılaşılan sorunların başından beklide erişmek istedikleri yere uylaşmaya çalıştıklarından onlar için uygun olmayan merdiven üst geçitler, ev, okul yada alışveriş merkezlerindeki uygunsuz merdivenler, kurslar ve dershanelerdeki uygunsuz merdivenler, tabi en önemlisi devlet kurumlarında yada özel kurumlarda sıklıkla karşılaşılan uygunsuz merdivenler, balsamalardır.

MEC Çözüm olarak bizler engelli vatandaşlarımız için kendi markamız olan AKTARAN markasını oluşturduk. Aktaran marka model cihazımız 100% yerli üretim olup portatif taşıma, merdiven inme çıkma aparatı dır.

Günümüz koşullarına uygun olmayan eski binalar sıklıkla devlet kurumlarına tahsis edilmektedir. Bir engeli ve ailesi için en sıklıkla gidilen kurumlarda devlet kurumlarıdır. Devlet hastaneleri, devlet daireleri vb. bir çok eski yapılarda hizmet veren kurum ve kuruluşlardaki ortak nokta yetersiz merdiven ve asansör sistemleridir. Binaların eski ve yenilenmeye elverişsiz olması yeni bir asansör sistemi yapılmasına olanak vermemektedir.

Bunun yanından sadece iç mekanlar için düşünmek yetersiz bir bakış acısı oluşturuyor. Dış mekanlarda, parklarda, dinlenme tesislerinde, otellerde, şehirler arası konaklama alanlarında olsun engelliler için merdiven inme çıkma işlemi çok sıkıntılı bir hal almaktadır.

Portatif Merdiven Çıkma Aparatı

MEC Çözüm olarak, portatif merdiven çıkma aparatı imalatı yapmaktayız. Böylelikle alım gücü yüksek olan ithal ürünlere erişemeyen kişiler için çözümler üretmekteyiz. Bir araba bagajına rahatlıkla sıgabilen, tek kişinin rahatlıkla taşıyabildiği, tek kullanım kumandası ile portatif bir taşıma sistemini rahatlıkla kontrol etmeye olanak sağlayan AKTARAN ürünü son 10 yılda bir çok engelli vatandaşımız için ekonomik ve pratik bir çözüm oldu ve olmaya devam ediyor.

Portatif merdiven çıkma aparatı olan AKTARAN cihazının rakipleri olan diğer cihazlardan daha çok tercih edilmesini sağlana en belirgin özelliklerini sıralamak gerekirse;

 • Tek şarj ile 36 kat tırmana bilmesi
 • Hafi bir gövde
 • Sağlam bir yapıya sahip olması
 • Değişebilir batarya sistemi
 • Acil tahliye sistemi
 • katlanabilir olması
 • Yerli üretim olması
 • Düşük maliyet
 • Uzun vadeli yazılım ve servis garantisi
 • TSE, MEB, CE onaylı ve sertifikalı olması
 • Kolay erişilebilir olması
 • Aynı gün kargo ve teslimat avantajı
 • 7/24 Servis ve teknik destek
 • 7/24 Online destek

Bir çok etmen AKTARAN ‘ı bir dünya markası haline getirdi.

Engelliler için merdiven çıkma aparatı fiyatı
Engelliler için merdiven çıkma aparatı fiyatı

Engelliler İçin Merdiven Çıkma Aparatı Fiyatı

Engelliler için merdiven çıkma aparatı fiyatı 7.000TL ile 20.000TL arasından model ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bu fiyatlar Yerli üretim olan, kendi markamız AKTARAN cihazı için geçerli fiyatlar olmaktadır. Güncel fiyat için lütfen WhatsApp üzerine yazın yada bizi arayın. Fiyatlar temsili olarak verilmektedir.

İthal ürünler için lütfen bizimle iletişim kurun. MEC Çözüm ithal ürünler serisi için Avrupa’nın ve Dünya’nın en çok satan arkası AAT C-MAX resmi yetkili satıcısıdır.

Engelliler için merdiven çıkma aparatı fiyatı Tek üretici ve yetkili satıcı olduğumuz için piyasanın en uygun ve ekonomik oranlarıdır.  Piyasadaki resmi satıcı ve yetkili üretici olmayan bir çok günübirlik firma Engelliler için merdiven çıkma aparatı fiyatı için daha yüksek fiyat vererek TSE ve MEB onaylı olamayan, arkasından hiçbir üreticinin olmadığı. Size ve engelli kişilere kullanım esnasından zarar verebilecek ürünleri satmaktadırlar.

Merdiven Çıkma Aleti

Lütfen Dikkat!!!

Portatif merdiven çıkma aparatı, AKTARAN Sadece MEC Çözüm tarafından üretilmektedir.

Piyasadaki bir çok merdiven çıkma aleti bizim markamız olan AKTARAN ‘nın taklit ve benzerleridir. Bu ürünler  TSE, MEB, ve CE uyumlu, uygun ve onaylı değildirMerdiven çıkma aleti alırken lütfen TSE ve MEB onayına dikkat edin.

Detaylı bilgi için bizi 7/24 Arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


istanbul kombi servisi - istanbul kombi servisi - en iyi seo uzmanı - modüler su deposu üreticisi - grp su deposu üreticisi - industrial washing machine - bar stools - bar stools karo halı - gebze evden eve nakliyat - vista - Profesyonel Kahve Makinesi - Cimbali Kahve Makinesi - sanayi tipi bulaşık makinesi - streç film - ısı geri kazanım cihazı - sculpture art - unox fırın - alüminyum döküm radyatör - alüminyum döküm radyatör - alüminyum döküm radyatör - dilimli döküm radyatör - yerden ısıtma - garnet kumu - grzejnik aluminiowy - Aluminium Heizkörper - Haartransplantation Türkei - web tasarım web tasarım
Bu ürünü sepete eklediniz:

Arayın